Złotów vs Ujście 52-55

Ehh, co to był za mecz… Gwizdek sędziego na długo utrwali się w naszej pamięci. W dziewiątkę stanęliśmy naprzeciwko zespołu z Ujścia (drugie miejsce ubiegłego sezonu). Wyrównany początek spotkania zapowiadał emocje do końca i tak też było. Przewaga 2-4 punktów przechodziła ze strony na stronę. Niestety na 5 min przed końcem meczu Ujście odskoczyło nam na 10 punków. Gonitwa wystarczyła tylko na redukcję strat do 3 i końcowy wynik to 55-52 dla Ujścia.

Trzeba przyznać że Ujście potrafi korzystać z obecności drugoplanowego aktora z gwizdkiem, którego obiektywizm w tym spotkaniu był delikatnie mówiąc mało obiektywny. Ilość świstów i gwizdów na boisku jak i z trybun zdają to potwierdzać. No nic, pozostaje liczyć że to słabszy dzień sędziego a na przyszłość zachować więcej zimnej krwi przy kontrowersyjnych decyzjach (złapaliśmy 2 przewinienia techniczne;/).

W przyszłym tygodniu czeka nas jedno z łatwiejszych spotkań z zespołem KTK Kredyt Piła. Gramy o 12:40, zapraszam kibiców na ostatni mecz w tym roku!

galeria z meczu:

no images were found