PL PL  10:00, 11-10-2020, Czarne

GoodGame
Czarni Czarne Kama Złotów
5572
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 19:18   8:19   11:20  17:15   --:-- 0
GoodGame


Sędziowie:  BRAK        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Czarni Czarne
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Bartłomiej Wolski   Pierwsza Piątka   (kpt.)2840:003/2213%5/955%7/1070%-173581517
4Marek Mroziewicz   Pierwsza Piątka1040:000/30%3/933%1/425%-1722341-1
13Rafał Wolski   Pierwsza Piątka933:241/425%1/520%4/580%-1513422237
25Piotr Weinert006:36-20
33Maciej ZawadzkiDNP
34Jakub Dróżdż   Pierwsza Piątka640:003/475%-173912232121
42Marcel Macibuch   Pierwsza Piątka240:001/333%-171673115
45Hubert SieńkoDNP
suma55200:008/3622%9/2339%12/1963%8253349163539
trener: Brak Trenerazespołowe: 3trenera: 

Kama Złotów
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Dawid Posieczek1627:277/1163%2/450%+12347221320
6Dawid PająkDNP
12Mateusz Kołodziejski   Pierwsza Piątka722:422/633%1/250%+231414249
13Jakub RutkowskiDNP
14Piotr RybarczykDNP
25Miłosz Borkowski   (kpt.)519:541/333%1/333%-125753
34Marcin Kucharz   Pierwsza Piątka429:572/633%0/30%+2321315522317
35Radosław Marszałek   Pierwsza Piątka1232:026/1154%0/30%0/10%+154152331411
40Robert BorkowskiDNP
66Rafał Pażątka - Lipiński   Pierwsza Piątka1636:172/633%4/1723%+14471111212
77Rafał CierpiszewskiDNP
91Mirosław Haraf   Pierwsza Piątka1231:416/1346%0/20%+20761383221
suma72200:0026/5646%6/3020%2/540%25376219121611893
trener: Brak Trenerazespołowe: 2trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2019 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. Wersja: 2.2.1.352 - ( 14.04.2019 )
Statystyki zostały wykonane przez: Lisiecki (P) oraz Lisiecki (D)    -    Licencja dla: CKK ORŁY CZŁUCHÓW