TSD Sport Trzcianka vs Kama Złotów 43:49

W niedzielę meczem z Trzcianką, zakończyliśmy sezon zasadniczy w pilskiej lidze. Było to spotkanie walki od pierwszego gwizdka do ostatniej sekundy meczu. Ostatecznie wygraliśmy 49:43 i zajmujemy aktualnie 4 miejsce w tabeli z bilansem 6 zwycięstw i 4 porażek.

Co do meczu to zgodnie z oczekiwaniami było to jedno z bardziej zaciętych spotkań jakie do tej pory rozegraliśmy na pilskich parkietach. Pierwsze minuty meczu, to dobra obrona przechwyty i niewielkie prowadzenie dla nas. Jednak tej przewagi nie udało się utrzymać i chłopaki z Trzcianki szybko odrobili stratę, wychodząc momentami na kilkupunktowe prowadzenie. Kolejne minuty spotkania okraszone były dużą ilością przewinień z obu stron i zaciętą grą obroną. Przez większą część spotkania wynik balansował na krawędzi remisu i wiadomo było że końcówka będzie nerwowa.

Nie było to może porywające widowisko ale z pewnością mecz trzymał w napięciu do samego końca. I choć nie ustrzegliśmy się w nim błędów, to cieszy spokój z jakim dograliśmy mecz do samego końca. W rezultacie wygrywając po ciężkim boju, trudne spotkanie 49 do 43.

Co dalej? Aktualnie czekamy na ostatnią kolejkę spotkań i rozstrzygnięcia interesujących nas meczy. Jako jedyni rozegraliśmy 10 spotkań, pozostałe drużyny zrobią to w tą niedzielę. Wtedy też poznamy naszego rywala w kolejnej fazie rozgrywek. Ale o tym za tydzieńJ

Podziękowania dla kibiców za gorący doping i fotorelację z meczu na nasze-miasto