Rekordowe 84 pkt

Dzisiaj, za nami całkiem udany występ na pilskim parkiecie. W spotkaniu z UKS Nafta Piła odnieśliśmy spektakularne zwycięstwo 84:59. Jest to też rekordowa zdobycz punktowa, od początku naszych startów w lidze PLKA Piła.

A zaczęło się całkiem wyrównanie. Po naszej stronie znacząca przewaga siły a po stronie pilan szybkości i skuteczności w rzutach z dystansu. Oba zespoły w pierwszej połowie sprawnie korzystały z tych atutów, dlatego wynik oscylował w okolicach remisu. Pilanie razili skutecznością w rzutach za 3 punkty notując 9 trafień w całym spotkaniu. My natomiast głównie za sprawą Ryby (Piotr Rybarczyk) rządziliśmy na tablicach. W ataku Marszal i Rafał P. odpowiadali celnymi rzutami za 3 pkt. (razem 6 trafień) a wspomniany Ryba walczył pod koszem jak lew 🙂 notując 19 pkt, co jak na 3 występ rokuje bardzo dobrze.

Druga odsłona meczu to istny Blitzkrieg w naszym wykonaniu. Zdominowaliśmy walkę pod koszami i z premedytacją wykorzystaliśmy przewagę  warunków fizycznych, aby dobić rywali. Pilanie odgryzali się raz po raz celną 3 ale wystarczyło to na zniwelowanie stale rosnącej przewagi do 25 pkt.
Poniżej protokół meczowy:

2016-11-27-20_23_27-pilska-liga-koszykowki-amatorskiej

Za tydzień kolejny ciężki mecz z aktualnym liderem tabeli  Ekipą z Guantanamo Piła. Zespół, który niewątpliwie jest na fali wznoszącej (w tej kolejce pokonali Dziady Team) będzie trudnym i wymagającym  rywalem. Mecz w przyszłą niedzielę 4.12 o godzinie 11:50. Serdecznie zapraszam. Emocje gwarantowane.

Foto od Alicji

no images were found