Przed nami półfinał!

Dzisiaj odnotowaliśmy kolejną trzycyfrową zdobycz punktową. Pokonując młody zespół z Chojnic 108-23 meldujemy się w półfinale.

Mecz bez emocji bo wygranej po ostatnim meczu byliśmy pewni. Tylko koszykarski armagedon mógł to zmienić. Dzisiaj ponownie w osłabionym składzie notujemy korzystny dla nas wynik. Taktyka niezmienna, mocna obrona okraszona kontratakiem. W meczu pozwoliliśmy sobie na odrobinę szaleństwa co zaowocowało efektownymi akcjami, ale i niepotrzebnymi stratami. Tak czy owak mecz wygrany a zabawa była przednia.

Kolejne wyzwanie to III ligowy KS Basket, który dzisiaj odprawił ubiegłorocznego finalistę – Rozgwiazdy Chojnice. Jak wypadniemy na tle ligowego rywala zobaczymy. Jedno jest pewne w ostatnim czasie oba zespoły mają sobie coś do udowodnienia. Atmosfera gęsta, a w kociołku emocji aż kipi. Wszystko wskazuje na to, że  punkt krytyczny osiągniemy na boisku.

Ps. zachowując obiektywizm, tak jak chwalę za świetną organizację rozgrywek przez organizatorów to muszę i zganić. Niestety w ubiegłym tygodniu nastąpiła zmiana obowiązującego regulaminu, która faworyzuje jeden z zespołów. To dalekie od fair play, o czym już dzisiaj mógł się przekonać Ks Basket słysząc buczenie z trybun. Szkoda, ale widać każdy diament ma jakąś rysę.

Protokół meczowy:

Galeria: