Przed nami półfinał!

Dzisiaj odnotowaliśmy kolejną trzycyfrową zdobycz punktową. Pokonując młody zespół z Chojnic 108-23 meldujemy się w półfinale.

Mecz bez emocji bo wygranej po ostatnim meczu byliśmy pewni. Tylko koszykarski armagedon mógł to zmienić. Dzisiaj ponownie w osłabionym składzie notujemy korzystny dla nas wynik. Taktyka niezmienna, mocna obrona okraszona kontratakiem. W meczu pozwoliliśmy sobie na odrobinę szaleństwa co zaowocowało efektownymi akcjami, ale i niepotrzebnymi stratami. Tak czy owak mecz wygrany a zabawa była przednia.

Kolejne wyzwanie to III ligowy KS Basket, który dzisiaj odprawił ubiegłorocznego finalistę – Rozgwiazdy Chojnice. Jak wypadniemy na tle ligowego rywala zobaczymy. Jedno jest pewne w ostatnim czasie oba zespoły mają sobie coś do udowodnienia. Atmosfera gęsta, a w kociołku emocji aż kipi. Wszystko wskazuje na to, że  punkt krytyczny osiągniemy na boisku.

Ps. zachowując obiektywizm, tak jak chwalę za świetną organizację rozgrywek przez organizatorów to muszę i zganić. Niestety w ubiegłym tygodniu nastąpiła zmiana obowiązującego regulaminu, która faworyzuje jeden z zespołów. To dalekie od fair play, o czym już dzisiaj mógł się przekonać Ks Basket słysząc buczenie z trybun. Szkoda, ale widać każdy diament ma jakąś rysę.

Protokół meczowy:

Galeria:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”57″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”imagedate” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]