Playoff 0:1 dla Czmieli

Niestety, po raz kolejny pilskie Czmiele okazały się sprytniejsze od Jeleni. Tym samym nasz pierwszy mecz w fazie playoff zakończył się porażką 64:56.

Mecz, to istny kalejdoskop. Zaczęło się pozytywnie od prowadzenia 8:1 dla nas. Niestety po chwili szoku Czmiele opanowały sytuacje i punktowały nas rzutami za 3 punkty. W pierwszej połowie był to wręcz festiwal celnych rzutów, po którym przewaga Czmieli sięgała nawet 20 punktów. Nasza gra w ataku była nie skuteczna i chwilami bez pomysłu. Zapowiadało się więc na nokaut.

Druga połowa to zmiana taktyki w obronie, dzięki czemu udało się wyeliminować najskuteczniejszego w pierwszej połowie gracza Czmieli. Z tego zadania świetnie wywiązał się Marszal i chwała mu za to. Niestety gasząc ten pożar pojawiły się kolejne, których nie udało się opanować do końca spotkania. Poprawiła się za to gra w ataku zarówno tempo akcji jak i skuteczność. Przemek złapał „gałę” w rzutach za 3, notując 5 trafień. To pozwoliło nam na zredukowanie strat do 8 oczek. Dobre spotkanie rozegrał również Dawid notując kolejne double double.

Podsumowując, jesteśmy w trudnej sytuacji bo aby myśleć o półfinale musimy ograć Czmiele przynajmniej 9 oczkami. Jest to zadanie trudne, bo przeciwnik nam nie leży i jeszcze nie udało się z nimi wygrać. Trudne, jednak nie oznacza niemożliwe i jak znam chłopaków to w kolejnym meczu o wszystko, każdy zostawi serce, pot i łzy i na parkiecie dając z siebie MAXA aby wygrać. Kto chce to zobaczyć zapraszam na kolejny mecz w przyszłą niedzielę o 14.20!

Dziękuję kibicom za wsparcie! Za tydzień postaramy się o lepsze zawodyJ

Fotorelacja Alicji:

no images were found