Pierwsza setka!

Za nami całkiem przyjemne spotkanie z okazałą zdobyczą punktową. Pierwszy raz w historii naszych rozgrywek łamiemy zdobycz 3 cyfrową notując 100 pkt w ataku.

W odróżnieniu od ubiegłotygodniowego spotkania do meczu przystępujemy w komfortowym 9 osobowym składzie.  Od pierwszego gwizdka dominujemy w obronie i ataku spychając rywali w czeluść nieuchronnej porażki. Już po drugiej kwarcie było oczywiste że nie możemy tego meczu przegrać.

To jeden z tych meczy, w którym trzeba poszukać sobie dodatkowej motywacji aby nie zawieźć kibiców i dać przyjazne dla oka widowisko. Tym motywatorem po 3 kwarcie stało się 100 punktów.  Cel udało się zrealizować w ostatnich sekundach celną trójką Marcina Kucharza.

Pewny skład i przewaga przełożyła się na jakość gry i spokój na parkiecie. Tego dnia zagrali wszyscy obecni i każdy wniósł coś na parkiet.  Warto podkreślić że po kilku miesiącach przerwy w zasadzie z trasy dołączyli do nas Mateusz Kołodziejski  i Przemek Klóska, którzy razem z Przemkiem Kurcinem i Marszalem (Radosław Marszałek) zanotowali udany debiut na człuchowskim parkiecie. Ten ostatni wpadł w ofensywną furię notując 30 oczek i wyraźnie zaznaczając swoją obecność na boisku :).

Jak wspomniałem wszyscy rozegrali dobre zawody co potwierdzają statystyki:

Zdjęcie użytkownika Basket Człuchów.

Zdjęcie użytkownika Basket Człuchów.

 

Za tydzień o 12.30 zagramy  z zespołem Turnover z bilansem 1:1 więc powinno być ciekawej. Zapraszamy na mecz lub przed ekrany.

Wideo relacja z meczu:

  

Fotorelacja Alicji:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”48″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”imagedate” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]