Pierwsza setka!

Za nami całkiem przyjemne spotkanie z okazałą zdobyczą punktową. Pierwszy raz w historii naszych rozgrywek łamiemy zdobycz 3 cyfrową notując 100 pkt w ataku.

W odróżnieniu od ubiegłotygodniowego spotkania do meczu przystępujemy w komfortowym 9 osobowym składzie.  Od pierwszego gwizdka dominujemy w obronie i ataku spychając rywali w czeluść nieuchronnej porażki. Już po drugiej kwarcie było oczywiste że nie możemy tego meczu przegrać.

To jeden z tych meczy, w którym trzeba poszukać sobie dodatkowej motywacji aby nie zawieźć kibiców i dać przyjazne dla oka widowisko. Tym motywatorem po 3 kwarcie stało się 100 punktów.  Cel udało się zrealizować w ostatnich sekundach celną trójką Marcina Kucharza.

Pewny skład i przewaga przełożyła się na jakość gry i spokój na parkiecie. Tego dnia zagrali wszyscy obecni i każdy wniósł coś na parkiet.  Warto podkreślić że po kilku miesiącach przerwy w zasadzie z trasy dołączyli do nas Mateusz Kołodziejski  i Przemek Klóska, którzy razem z Przemkiem Kurcinem i Marszalem (Radosław Marszałek) zanotowali udany debiut na człuchowskim parkiecie. Ten ostatni wpadł w ofensywną furię notując 30 oczek i wyraźnie zaznaczając swoją obecność na boisku :).

Jak wspomniałem wszyscy rozegrali dobre zawody co potwierdzają statystyki:

Zdjęcie użytkownika Basket Człuchów.

Za tydzień o 12.30 zagramy  z zespołem Turnover z bilansem 1:1 więc powinno być ciekawej. Zapraszamy na mecz lub przed ekrany.