Nr 1

Kończymy sezon zasadniczy w człuchowskiej lidze koszykówki z kompletem zwycięstw. W siedmiu spotkaniach nie było na nas mocnych i wszystkie spotkania rozstrzygnęliśmy na naszą korzyść. Szkoda tylko że ostatni mecz, który miał zwieńczyć sezon zasadniczy nie odbył się… choć prawdę mówiąc odbył się ale w nieco innym zestawieniu.

Dzisiaj planowo mieliśmy rozegrać mecz z KS Basket Piła. Niestety Pilanie nie dojechali na spotkanie oddając mecz walkowerem. Powód, nieistotny ale zakładam że miało to coś wspólnego z sobotnią wygraną nad liderem III ligi :). Tak czy owak, my dzisiaj wstawiliśmy się niemal w komplecie. Więc korzystając z okazji rozegraliśmy wewnętrzne derby, kończąc efektownie sezon zasadniczy. Towarzyski mecz Kama & Kama wygrały czerwone koszule:)

Za dwa tygodnie startujemy z fazą play-off. Jako jedynka zapewne będziemy rozstawieni z najsłabszym zespołem więc nie spodziewam się problemów w tej fazie rozgrywek. Ciekawiej może być w ćwierćfinale gdzie najprawdopodobniej trafimy na KS Basket Piła. Biorąc pod uwagę że będzie to bój o stawkę należy się spodziewać, że na ten mecz Basketowi nie zabraknie motywacji i z Piły nadciągną najcięższe ligowe działa. To jednak przyszłość, na którą musimy poczekać.

Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia Kama&Kama okiem Ali: