Kama Złotów vs Profil Piła Podlasie 53:27

_N716395Dzisiaj na boisku spotkaliśmy się z ekipą Profil Piła Podlasie, chłopaki do dzisiaj mogli się pochwalić mianem niepokonanych (bilans 2:0). To zespół młody, wybiegany i mają w swoim składzie strzelców za 3. Wiedząc o tym przygotowaliśmy odpowiednio nasza obronę pod to spotkanie. Sądząc po wyniku, plan okazał się skuteczny.

Kluczem do wygranej okazała się szczelna obrona. Za nic nie pozwoliliśmy chłopakom rozwinąć skrzydeł, dominując w każdym elemencie gry. Przechwyty 13:7, zbiórki 36:21 z czego 11 zebrał debiutant w naszych szeregach Łukasz Golla, GRATULACJE. Nie przypominam sobie abyśmy w tym spotkaniu przegrywali, może na samym początku meczu. Jednak od 5 min spotkania stopniowo budowaliśmy przewagę, która finalnie wyniosła 28 punktów.

Jak wspomniałem w meczu miały miejsce debiuty. Wspomniany Łukasz, który przebojem wdarł się na listę statystyk oraz Rafał Cierpiszewski. Rafał to najbardziej doświadczony z naszych graczy a w naszym przypadku doświadczenie to cenna wartość.

W przyszłą niedzielę zapowiada się hit tej kolejki. Spotkają się jedyne do tej pory niepokonane zespoły. Mecz Vesuvio Ujście vs Kama Złotów o godzinie 11:50. Zapraszam, to będzie dla nas prawdziwy test, bo Vesuvio w tym sezonie jest bardzo mocne.

PS>>wreszcie pojawiła się większa widownia i doping. Bardzo dziękujemy i zapraszamy częściej.:)

Galeria Alicja Haraf

no images were found