Kama Złotów na 4 miejscu ligi PLKA

Zakończyliśmy nasz pierwszy sezon w pilskiej lidze koszykówki PLKA, plasując się ostatecznie na 4 miejscu. W ostatnim meczu podejmowaliśmy pilski zespół Po Prostu Basket. Stawką spotkania było trzecie miejsce.

Mecz rozgrzał publikę do czerwoności a o losach spotkania zadecydowała dogrywka. Początek spotkania to szybki „blitzkrieg” i 10:0 dla nas. Wraz z upływem czasu pilanie zaczęli jednak odrabiać  straty a u nas ponownie odezwały się stare demony, czyli braki w skuteczności. W rezultacie kwarty 2 i 3 to wynik na granicy remisu a przewaga przechodziła z rąk do rąk.

Na ostatnią tercję meczu wychodziliśmy z 5 punktową stratą do odrobienia. Pełna mobilizacja z obu stron i walka o każdą piłę, pozwoliła na stopniową redukcje strat. Jednak na 10s przed końcem meczu nadal przegrywaliśmy 2 punktami. Emocje sięgają zenitu, na 3s przed końcem meczu Dawid zbiera piłkę dobija i mamy remis. Pilanie wykonują jeszcze ostatni rzut ze swojej połowy, który niewiele brakowało a wpadłby do kosza. Mamy dogrywkę!

Dogrywka to już loteria niestety pilanie trafiają nam 2×3 a my mamy problem na linii rzutów osobistych. Powoli widoczne są też braki kondycyjne. W końcowych sekundach meczu pilanie wychodzą na 3 punktową przewagę, którą w ostatecznie niwelujemy do 1 punktu. Mecz kończy się wynikiem 63-62 dla Po Prostu Basket.

_N710676.jpg

Ogromne podziękowania dla kibiców za gorący doping!

Podsumowanie ligi w kolejnym wpisie.

Galeria mady by Alicja:)

no images were found