Kama na tarczy

Dzisiaj po raz pierwszy w tym sezonie przyszło nam przełknąć gorzką gorycz porażki. W spotkaniu z KS Basket zabrakło pomysłu kondycji a przede wszystkim skuteczności.  Samo serducho i wola walki z tak klasowym przeciwnikiem nie wystarczy, co widać po końcowym wyniku 80:52 dla pilan.

Przegrana wysoka, jednak na boisku nie wyglądało to aż tak strasznie. Ba powiem więcej, gdyby wybierane były najładniejsze akcje kolejki z powodzeniem można by wybrać kilka w naszym wykonaniu (młynki Marszala czy wejścia Dawida).

Do przerwy prowadziliśmy w miarę wyrównana grę trzymając wynik w okolicach +10 dla Piły. Po przerwie niestety trójka za trójką w wykonaniu Basketu i brak skutecznej odpowiedzi z naszej strony doprowadził do wysokiej porażki.

Tego dnia miały tez miejsce dwa debiuty Piotr Rybarczyk i Dawid Biecki. To młodzi wychowankowie Sparty, którzy w tym sezonie wzmocnili nasze szeregi. Zostali rzuceni od razu na głęboką wodę i sobie poradzili.

Za tydzień pauzujemy. Kolejny mecz 2016-11-06 11:00:00 – Kama Złotów vs UKS Budowlanka Piła. Z pewnością odbijemy sobie dzisiejsza porażkę.