Jelenie pokąsane przez Czmiele z Piły

Ehhh, jak trudno pisać relację z przegranego meczu… to co się dzisiaj działo na parkiecie można nazwać klęską totalną na każdej płaszczyźnie. Przegraliśmy ważny mecz z Ślepymi Czmielami Piła 66 do 54, a początek spotkania zapowiadał zgoła odmienny wynik. Ale po kolei.

Zaczęło się od szybkiego prowadzenia pilan 7 do 2. Szybko jednak opanowaliśmy sytuację i na pięć minut przed końcem pierwszej połowy wyszliśmy na prowadzenie 22-10 dla Nas. Wynik super ale przypłaciliśmy go dużą ilością fauli, co jak się później okazało było brzemienne w skutkach. Czmiele odrobiły straty i z naszej przewagi niewiele zostało.

Druga odsłona spotkania to niestety słaba obrona wynikająca z ilości przewinień naszego zespołu. Dodatkowo pilanie poprawili skuteczność rzutów za 3 notując 4 trafienia szybko odskoczyli na kilkupunktową przewagę. Dalej było już tyko gorzej, Przemek zanotował 2 przewinienia techniczne a nasze szarże na kosz przeciwnika niewiele pomogły. I tak oto walczące jak lwy jelenie zostały pokonane przez Ślepe Czmiele z Piły.

Wspomniałem że było to ważne spotkanie. A to dlatego że pozostało nam do rozegrania już tylko 2 mecze a wygrywając dzisiejsze, nasz udział w fazie playoff byłby pewny. Niestety tak się nie stało, więc spadliśmy z 3 na 5 miejsce w tabeli i dalej walczymy o awans do dalszej części rozgrywek i jak najwyższe miejsce w tabeli.

no images were found

 

Wymowne zdjęcie z meczu (kto był to wie dlaczego:))

no images were found