Jedną nogą w ćwierćfinale

Zgodnie z przewidywaniami dzisiejszy mecz poszedł gładko. Pokonując Bay Chojnice 111-26 odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w play-off. Tym samym wynik dwumeczu 1:0 dla nas. Za tydzień pozostaje postawić kropkę nad „i” i przejść do ćwierćfinałów.

Wygranej co prawda się spodziewaliśmy, ale warto podkreślić że dzisiejsze spotkanie rozegraliśmy w bardzo osłabionym składzie. Część naszych graczy bawi się w górach lub męczy na sesji. W obu przypadkach powodzenia. Wracając do meczu. Na parkiet, wybiegło dzisiaj po naszej stronie siedmioro graczy. Zabrakło w składzie wysokich a jednak udało się osiągnąć bardzo korzystny wynik. Głównie dlatego że świetnie spisała się nasza defensywa, notując 6 bloków i 25 przechwytów w całym spotkaniu. Po przechwytach szła kontra gdzie brylował Radosław Marszałek i Przemek Kurcin, Tak tak Przemek, który szykował formę specjalnie na play-off :).

Cieszy fakt że bez względu na skład potrafimy znaleźć argumenty, które finalnie prowadzą do wygranej. Tak więc nie zwalniamy i za tydzień postaramy się o kolejną wygraną. Zapraszam na mecz przed tv lub na trybuny 18.02 godzina 12:30 Kama Złotów VS Bay Chojnice.

Mecz okiem Alicji: