Jeden mecz, 3 składy i 102 pkt

[singlepic id=7023 w= h= float=none]Dzisiaj podejmowaliśmy młody zespół z Człuchowa „Niebieska Cegła”. Nazwa egzotyczna, ale znana nam już od kilku lat. Trudno napisać, że było to pasjonujące widowisko. Niemniej dokładamy kolejne pkt. do sezonowego dorobku wygrywając mecz  102:20.

Nie wszyscy byli dzisiaj w doborowej dyspozycji ze względu na to, że Kama wczoraj i dzisiaj J ucztowała przy wieczerzy wigilijnej. Toteż skład podzieliliśmy na tych, którzy świętowali mniej i bardziej. Stąd też nietypowa pierwsza piątka, która rozpoczęła to spotkanie. Kwarta zakończyła się wynikiem 22:10 dla nas.

W drugiej odsłonie wymieniliśmy cały skład i odjechaliśmy rywalom 50:15. Gra była jakby to celnie ująć „kreatywna”. Jasne już było, że ten mecz wygramy. Grając dwoma piątkami spokojnie kontrolowaliśmy mecz. Nadarzyła się szansa na 100 pkt., więc  postanowiliśmy skorzystać z okazji i przywieźć okazałe zwycięstwo naszym fanom pod choinkę.

Cegła, która się nie ulękła wystawiła dzisiaj tylko 5 młodych graczy. To pewnie jedna z przyczyn porażki. Niemniej i ta drużyna miała swoje przebłyski. Szczególnie zapamiętam blok, którego padłem ofiarą J fajna akcja.

Niemniej jako zdjęcie dnia. Karate mistrz, Sensei Qhash

[singlepic id=6996 w= h= float=none]

Za tydzień, bardzo trudne spotkanie z Piłą.
2019-12-29 14:30, Kama Złotów : KM IMPORT – Ślepe Czmiele.

Protokół meczowy

Mecz okiem Alicji:

[ngg src=”galleries” ids=”85″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ images_per_page=”45″]