Elbex Piła rozbity 72-43

Świetny mecz od pierwszej sekundy do końca meczu. Zadziałała obrona, atak i zgranie zespołu. W ładnym stylu wygraliśmy z ekipą Elbex Piła 72:43. I choć przeciwnik z Piły w dużym stopniu pozwolił na taka grę, to osiągnięty wynik i tak robi wrażenie. Tym bardziej że jest to milowy krok w stronę playoff:)

Od wyniku tego meczu zależał nasz ewentualny udział w kolejnej fazie rozgrywek.Co prawda przeciwnik niżej notowany, ale po ostatniej porażce do tego meczu podchodziliśmy z lekką obawą i pełną determinacją. Na szczęście przełożyło się to na motywację i już w początkowej fazie meczu sytuacja została opanowana.

Szybkie kontrataki Marszala (21 punktów) i wejścia Dawida (16) w znacznym stopniu ustawiły przebieg spotkania. Kolejna odsłona meczu, to kontrola gry i powiększanie przewagi punktowej. Wystarczy powiedzieć że na meczowym protokole zapisali się wszyscy obecni.  Panowie brawo za ten mecz!

W przyszłym tygodniu spodziewam się bardzo trudnego meczu z ekipą z Trzcianki. Dobrze znam ten zespół i jego mentalność. Spotkają się dwie drużyny, które nie odpuszczają. Stawka meczu, dla Trzcianki awans do playoff a dla nas utrzymanie dobrego 4-5 miejsca.  Spotkanie zaczynamy o 14.20. Spragnionych emocji kibiców zapraszam na to starcie. Emocje gwarantowane!  Wasza pomoc i doping mile widziany.

no images were found