Mocny debiut w Człuchowie

W niedzielę wybraliśmy się na turniej koszykarski w Człuchowie. Rozgrywki w trybie 3×3 na outdoorowych boiskach prowadziło ze sobą 37 drużyn w różnych grupach wiekowych. Najliczniej obstawiona była kategoria open, w której przyszło nam rywalizować.

W fazie grupowej zagraliśmy z m in, z KS Basket Piła i Bytowem więc łatwo nie było. Najtrudniejszy mecz jak zawsze z KS a na dodatek Dawid w tym właśnie meczu nabawił się urazu i musiał zejść z boiska. Przegraliśmy to spotkanie zaledwie jednym oczkiem. Mimo tej porażki wygraliśmy grupę i przeszliśmy do kolejnej fazy rozgrywek. Ćwierćfinały i półfinały poszły dosyć gładko, choć dalej graliśmy w niepewnym składzie. Łukasz dwoił się i troił pod koszem całkowicie dominując walkę na  tablicach. Cierpa rozgrywał turniej życia a Dawid z meczu na mecz wracał do zdrowia i mógł ponownie grać.

W finale nie kto inny jak KS Basket. Szybko wyciągnęliśmy wnioski z pierwszego meczu i ograniczyliśmy poczynania pilan. Cierpa w ataku okazał się nie do zatrzymania. Wyczyniał takie piruety i kończył je celnymi rzutami że hoho! Można by powiedzieć że jak wino im starszy tym lepszy:). Finalnie wygraliśmy przed czasem 11:4 zgarniając główne trofeum.

W turnieju nasz zespół reprezentowali

  • 77 Rafał Cierpiszewski (Cierpa)
  • 22 Łukasz Gola
  • 6 Dawid Pająk
  • 91 Mirosław Haraf

Świetny turniej z organizacją do pozazdroszczenia. Kibicom pięknie dziękujemy za gorący doping, a zawodnikom za wylany pot! 
Wyniki turnieju na fb Basket Człuchów

Poniżej fotorelacja

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”44″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]