Byki górą

Mecz o pierwsze miejsce w tabeli z Człuchowskimi Bykami kończył sezon zasadniczy Człuchowskiej Ligi Koszykówki.  Mecz dla nas przegrany a byki dosłownie i w przenośni nieźle nas poturbowały wygrywając spotkanie 58:46. Zajmując tym samym pierwsze miejsce w tabeli.

Kluczowa w meczu okazała się pierwsza kwarta, w której zdobyliśmy zaledwie 7 pkt. Bardzo słaba skuteczność z gry i nerwowy początek spotkania ustawił praktycznie cały mecz. Dodatkowo kluczowi gracze łapali faul za faulem co dodatkowo pogarszało sytuację.  Tę część spotkania przegraliśmy 17:7.

Pozostałe kwarty wyglądały nadal mizernie ale przynajmniej były wyrównane. Człuchów w tym sezonie to bardzo silny rywal i z tą tężyzną fizyczną nie mogliśmy sobie poradzić. Dominacja Byków pod koszem 48 zbiórek w tym 13 w ataku to wg mnie klucz do dzisiejszej porażki. Robiliśmy co w naszej mocy nawet kosztem zdrowia (Serek trzymam kciuki za zdrowy uśmiech) ale to było za mało.

Dzięki Panowie i Panie za dzisiejsze spotkanie i pot pozostawiony na boisku. Dzisiaj się nie udało i faza play off, do której przystępujemy z 4 miejsca będzie bardzo ekscytująca. Teraz miesiąc przerwy i wracamy na człuchowski parkiet w marcu. Kibicom dziękuję za wsparcie a poniżej link do statystyk i video z dzisiejszego meczu.

Statystyki

Fotek niestety nie ma więc dodaję jedno archiwalne z ubiegłego sezonu.