Błyskawiczna wygrana

Dzisiaj kończyliśmy sezon zasadniczy meczem z Overtime Człuchów. Sezon zakończyliśmy z przytupem wygrywając mecz 89:46.

Spotkanie zaczęliśmy wzorem z NBA oddając hołd dokonaniom Kobego… Dopiero później rozpoczęła się sportowa rywalizacja o rozstawienie w tabeli przed play off. Jakże był to inny mecz od tego sprzed tygodnia. Szybkość i skuteczność wróciły w najlepszym momencie i pomogły nam przejąć inicjatywę w spotkaniu. Wynik mógł budzić obawy tylko w pierwszej kwarcie gdy toczyła się rywalizacja o objęcie prowadzenia. Później już pełna kontrola i powiększanie naszego dorobku punktowego.

Co było kluczem do wygranej? Determinacja w obronie i wysoka skuteczność w ataku. Zdominowaliśmy Overtime w każdym aspekcie koszykarskiego rzemiosła. Fakt, koledzy z Człuchowa byli osłabieni brakiem czołowych graczy ale podobnie było u nas. Niemniej w naszych szeregach znaleźli się zastępcy a w Overtime tego zabrakło.

Mieliśmy dzisiaj przebudzenie Marszala, który zanotował 27 pkt. Czort odnalazł klepkę za 3 i dorzucił 19 pkt. Marcin Kucharz jak wino, im starszy tym lepszy dodał 11 oczek. Poza tą trójką każdy zanotował dzisiaj zdobycz punktową i wymiernie przyczynił się do wygranej. Dzięki Panowie!

Za to powinien być faul techniczny. Cycu (dzisiaj 10 pkt) i 1m wyskoku dosiężnego.  

To był ważny mecz i ważna wygrana dzięki, której przesuniemy się w górę tabeli na pozycje nr 4 i w pierwszej fazie play off podejmiemy zespół Overtime Człuchów.  Pierwszy z dwóch meczy rozegramy 16.02 i już teraz zapraszam na to spotkanie. Cieszę się na tą rywalizację nie dlatego, że dzisiaj wygraliśmy bardzo wysoko, ale dlatego że ta ekipa ma zdrowe podejście do rywalizacji w lidze amatorskiej. Dzięki za dzisiaj i szykujmy się do kolejnych zawodów za dwa tygodnie:)

Wcześniej jednak czeka nas świetne wydarzenie czyli MECZ GWIAZD, który zostanie rozegrany 09.02. Atrakcje jakie na nas czekają to:

  • Skills Chalange.
  • Konkurs za 3
  • Mecz północ południe
  • i pewnie inne atrakcje dla publiczności i zawodników 

Protokół meczowy

Mecz okiem Alicji