A więc tak tworzy się historia!

Kama Złotów w półfinale PLKA 2014/2015, tara tara :). Co to był za mecz… A więc po kolei. Podejmowaliśmy dzisiaj po raz kolejny zespół Czmieli, z którym do dnia dzisiejszego mieliśmy bilans dwóch porażek. Aby przejść do kolejnej fazy rozgrywek potrzebowaliśmy dzisiaj zwycięstwa przynajmniej 9 oczkami. My, do wymaganych 9 dorzuciliśmy jeszcze 27 wygrywając dzisiejszy mecz różnicą 36 punktów 31-67!. Taka wygrana mimo porażki w pierwszym spotkaniu gwarantuje nam udział w półfinale ligi.

Jak do tego doszło? Po prostu odrobiliśmy lekcje. Każdy wiedział co nie działało w pierwszym meczu i co trzeba zmienić. Do spotkania podeszliśmy z pomysłem, koncepcją i jednym założeniem –poprawa obrony. Pełna mobilizacja a na twarzach wypisana wola walki i mega determinacja. W efekcie walka o każdą piłkę była bardziej zacięta niż ta w promocjach Lidla:). Do tego doszła skuteczność w ataku, gdzie aż 4 graczy zanotowało dwucyfrową zdobycz punktową.  Ale to nie wszystko, na meczowym protokole zapisali się wszyscy grający w dzisiejszym spotkaniu. W efekcie złotowskie Jelenie zmiażdżyły w dzisiejszym spotkaniu pilskie Czmiele, z nawiązką rewanżując się za wcześniejsze porażki.

W moim odczuciu był to nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Do tego doping i widok rozpromienionych kibiców po meczu naprawdę chwycił za serca. Bardzo dziękujemy za wsparcie! I zapraszamy na więcej.

W przyszłą niedzielę zagramy o 11.00  z zespołem Trzcianki, który dzisiaj w równie efektowny sposób rozprawił się z rozstawionym z 1 zespołem Centrum Kształcenia Nauka Piła wygrywając 50 punktami. I mimo, że pilski zespół ma problemy kadrowe, to i tak jest to spektakularne zwycięstwo. A więc zapowiadają się nam niezłe zawody, których stawką jest udział w finale. Spragnionych wrażeń zapraszam 22.02,  11:00:00 na pierwszy z dwóch meczy pomiędzy TSD Sport Trzcianka vs Kama Złotów.

Galeria z meczu – Alicja:

no images were found